معرفی جیپ کامندر پلاگین هیبریدی در شانگهای چین

با معرفی نسخه‌ی جدید پلاگین هیبریدی در نمایشگاه خودروی شانگهای، خانواده‌ی جیپ کامندر در چین شلوغ‌تر می‌شود.


این خودرو از پیشرانه‌ی ۲ لیتری توربوی بنزینی و واحدی الکتریکی استفاده کرده و قدرت ترکیبی آن فعلاً اعلام نشده است. البته جیپ می‌گوید برد این خودرو در حالت تمام الکتریکی حدود ۷۰ کیلومتر است که می‌تواند برای سفرهای روزانه‌ی درون‌شهری کافی باشد.


به نظر نمی‌رسد که این خودرو تفاوتی با نسخه‌ی عادی کامندر داشته باشد. مدل استاندارد این شاسی‌بلند از پیشرانه‌ی ۲ لیتری و گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک استفاده می‌کند.


انتظار می‌رود درگاه شارژ خودرو روی گلگیر سمت چپ قرار گیرد و رینگ‌های متفاوت و رنگ بدنه‌ی خاص آن را از سایر نسخه‌ها متمایز کند. شاید فضای بار کامندر پلاگین هیبریدی تحت تأثیر موقعیت باتری‌های زیر کف خودرو قرار گیرد اما از این موضوع مطمئن نیستیم چراکه فعلاً جزئیات آن منتشر نشده است.


جدای از جزئیاتی همچون سیستم اطلاعات سرگرمی که دارای صفحه‌نمایش بزرگ‌تر است و وجود چهار حالت رانندگی هیبریدی، الکتریکی، E-Save و اسپورت، بقیه‌ی موارد در کابین تغییری را تجربه نکرده‌اند.


تولید جیپ کامندر پلاگین هیبریدی جدید در تأسیسات گک فیات-کرایسلر واقع در شانگشای چین انجام خواهد شد. شایان ذکر است این خودرو فقط مختص بازار چین می‌باشد.