محصول فوق لوکس بنتلی مولینر با قیمت حدود ۱٫۳ میلیون دلار!

تاکنون محصولات بسیار لوکس متعددی توسط بازوی سفارشی ساز بنتلی معرفی شده‌اند اما مولینر تا پایان سال جاری پروژه‌ای را معرفی خواهد کرد که یک سر و گردن بالاتر از محصولات پیشین این شرکت قرار می‌گیرد. فعلاً مشخص نیست که آیا این خودرو نسخه‌ای ارتقا یافته از مدل‌های کنونی خواهد بود یا اینکه به‌طور مستقل تولید خواهد شد اما استفان سیلاف مدیر طراحی بنتلی اعلام کرده این خودرو نسبت به محصولات استاندارد بنتلی بسیار گران‌تر خواهد بود.


با قیمت پایه‌ی فراتر از ۱ میلیون پوند (حدود ۱٫۲۶ میلیون دلار)، این خودروی بی‌نام به گران‌ترین خودروی جدید تاریخ بنتلی تبدیل خواهد شد. چرا بنتلی قدم در این راه گذاشته است؟ به خاطر اینکه مشتریان همواره خواستار یک بنتلی بسیار متمایز و سفارشی بوده‌اند. به همین خاطر برند لوکس گروه فولکس‌واگن به دنبال برآورده کردن خواسته‌های مشتریان است.

جزئیات زیادی از این خودرو در دست نیست اما می‌دانیم که تنها ۱۰ دستگاه از آن تولید خواهد شد. اتوکار می‌گوید این بنتلی فوق لوکس نشان دهنده‌ی ریشه‌های همیشگی شرکت خواهد بود و این احتمالاً به معنی تولید خودرویی با پیشرانه‌ی بنزینی سنتی بجای تنظیمات الکتریکی شده‌ی مشابه بنتایگا پلاگین هیبریدی است.


اما در سال جاری نسل جدید فلایینگ اسپور نیز معرفی خواهد شد و بنتلی چند وقتی است که مشغول تست آن در معابر عمومی می‌باشد. خبر دیگر منتشر شده توسط اتوکار نشان می دهد یک کانسپت هیدروژنی-هیبریدی نیز آینده‌ی گرندتورینگ بنتلی را نشان خواهد داد. این خودرو از صفحه‌نمایش‌های OLED و برخی تکنولوژی‌های پیشرفته سود خواهد برد تا با توجه به آن بفهمیم محصولات آتی بنتلی چگونه خواهند بود.