قیمت و مشخصات کادیلاک CT4 مدل ۲۰۲۰

کادیلاک جزئیات مربوط به قیمت و مشخصات محصول جدید خود یعنی CT4 2020 را منتشر کرده است. فروش این خودروی لوکس از اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی شروع خواهد شد.

سری V

اسپورت پریمیوم لاکچری لاکچری
دیفرانسیل عقب: ۴۵۴۹۰ دلار دیفرانسیل عقب: ۳۹۵۹۰ دلار دیفرانسیل عقب: ۳۸۴۹۰ دلار

دیفرانسیل عقب: ۳۳۹۹۰ دلار

چهار چرخ محرک: ۴۶۵۹۰ دلار

چهار چرخ محرک: ۴۲۱۹۰ دلار چهار چرخ محرک: ۴۱۶۹۰ دلار

چهار چرخ محرک: ۳۶۵۹۰ دلار

 

مدل‌های لاکچری، پریمیوم لاکچری و اسپورت به‌صورت استاندارد با پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو که قدرت ۲۳۷ اسب بخاری و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متری دارد عرضه می‌شوند. این نیرو از طریق یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک به چرخ ها منتقل می‌شود. البته به‌صورت یک آپشن در تریم پریمیوم لاکچری می‌توان پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲٫۷ لیتری توربو با قدرت ۳۰۹ اسب و گشتاور ۴۷۲ نیوتون متر را سفارش داد. این نیروگاه آهنین هم با گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک جفت می‌شود. مدل‌های سری V هم با پیشرانه‌ی ۲٫۷ لیتری عرضه می‌شوند اما اینجا قدرت و گشتاور بیشتر یعنی ۳۲۵ اسب بخار و ۵۱۵ نیوتون متر در دسترس خواهد بود.


تمامی تریم های این خودرو به‌صورت استاندارد دارای چراغ‌های LED، سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه‌ای و حذف نویز فعال برای سیستم صوتی هستند. در تریم پریمیوم لاکچری مواردی همچون بسته‌ی ایمنی شامل هشدار برخورد از جلو، ترمز عابران جلوی خودرو، صندلی هشدار ایمنی، آینه‌ها با تیره شوندگی خودکار و دستیار پارک عقب دیده می‌شود. مدل اسپورت علاوه بر این ویژگی‌ها از ترمزهای برمبو و صندلی‌های اسپورت تر برخوردار است. سری V هم از جلوپنجره‌ی متمایز و خروجی‌های اگزوز خاص سود برده است.


کادیلاک سوپر کروز خود را به‌صورت آپشن در CT4 2020 معرفی خواهد کرد ولی فعلاً قیمت آن مشخص نشده است. این سیستم باعث عملکرد نیمه خودران در برخی بزرگراه‌ها می‌شود.