قیمت و مشخصات پورشه ۹۱۱ کابریولت ۲۰۲۰

چند روز پیش پورشه اقدام به معرفی نسل جدید ۹۱۱ کررا S و ۴S کابریولت ۲۰۲۰ نمود و همچون همیشه، با معرفی این خودرو جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری آن نیز منتشر شده است؛ و همانند برادر هاردتاپ معرفی شده، این خودرو نیز می‌تواند کاملاً گران‌قیمت باشد.


با نگاهی به آپشن های وسوسه کننده‌ی پورشه و انتخاب نسخه‌ی چهار چرخ محرک کررا ۴S کابریولت، قیمت می‌تواند به ۱۹۹۱۶۰ دلار برسد که ۶۲۶۰ دلار بیشتر از گران‌ترین نسخه‌ی نسل جدید ۹۹۲ هاردتاپ می‌باشد. قیمت پایه‌ی ۴S کابریولت جدید برابر با ۱۳۳۴۰۰ دلار است که به آن باید ۱۲۵۰ دلار هزینه‌ی تحویل و ۶۴۵۱۰ دلار قیمت آپشن ها را اضافه کرد.


شما با پول ۴S جدید می‌توانید یک دستگاه ۷۱۸ کیمن خریده و هنوز هم ۷۶۱۰ دلار در جیب خود بگذارید. همچنین می‌توانید با قیمت آپشن های این خودرو یک آئودی Q8 جدید نیز بخرید.


اما با این مبلغ هنگفتی که پرداخت خواهید کرد چه چیزی به دست می‌آورید؟ خب جدای از پیشرانه‌ی ۶ سیلندر قوی‌تر، گیربکس ۸ سرعته دوکلاچه و حالت رانندگی خیس معمول در همه‌ی نسخه‌ها، این خودرو دارای گران‌ترین رنگ بدنه بوده که ۳۲۷۰ دلار قیمت دارد. رینگ‌ها نیز حدود ۲۵۰۰ دلار آب خورده و چرم قهوه‌ای و دوخت متضاد آن نیز برای مالک ۵۳۴۰ دلار آب می‌خورد.


ترمزهای سرامیک کربنی یکی دیگر از آپشن های گران‌بهای این خودرو هستند که برای خرید آن‌ها باید ۸۹۷۰ دلار پرداخت کنید. البته ما کالیپرهای مشکی براق سفارشی را نیز دوست داریم که قیمت ترمزها را به ۹۸۶۰ دلار می‌رسانند. از دیگر ویژگی‌های پرفورمنس ۴S کابریولت جدید می‌توان به کنترل شاسی دینامیک پورشه و فرمان پذیری چهار چرخ اشاره کرد که به ترتیب ۳۱۷۰ و ۲۰۹۰ دلار قیمت دارند. افزایش ارتفاع اکسل جلو به منظور پیشگیری از برخورد دماغه با سطح زمین نیز در دسترس است.

نهایتاً باید ۵۳۸۰ دلار را برای پکیج پریمیوم و ۵۴۶۰ دلار را برای پکیج اسپورت در نظر گرفت.
اگر خواهان بررسی عمیق‌تر آپشن های محصول جدید پورشه هستید می‌توانید به صفحه آنلاین پیکربندی این خودرو در وب‌سایت پورشه مراجعه کنید.

[دانلود ویدئو]