رکستون جی۴ در ایران هفته جاری رونمایی و معرفی می شود

نماینده رسمی سانگ یانگ در ایران تصمیم دارد تا با عرضه «رکستون G4» گزینه ای پر قدرت، ایمن، مدرن، جادار با قیمتی مناسب و قابلیت آفرود واقعی برای مشتریان چشم انتظار مهیا کند.


 رکستون جی4 در ایران هفته جاری رونمایی و معرفی می شود

“رکستون جی۴” را می توان قوی ترین محصول سانگ یانگ کره جنوبی دانست که چندماهی از معرفی آن به بازار جهانی می گذرد و گروه صنعتی رامک خودرو تصمیم به ورود این خودرو برای بازار ایران دارد.

این خودرو شاسی بلند کره ای که طی چند هفته گذشته با استقبال خوبی در بازارهای جهانی مواجه شده، از نظر ابعاد و کلاس بدنه تا حدی بزرگتر از رقبای حال حاضر خود در بازار ایران است.

براساس این گزارش، خودروهای هیوندای سانتافه، کیا سورنتو، رنو کولئوس، میتسوبیشی اوتلندر، نیسان ایکس تریل و … را می توان به عنوان رقبای رکستون جی۴ معرفی کرد که البته ابعاد و سبک فنی محصول سانگ یانگ متفاوت و تا حدی بالاتر از خودروهای نام برده شده است.

جی۴، را می توان تنها شاسی مستقل بازار شاسی بلندها و کراس اورهای کشور دانست که به دلیل سبک شاسی، به اصطلاح گیربکس وسط است.

در محصول رکستون جی۴ قابلیت تک دیفرانسیل عقب، دو دیفرانسیل سبک و ۴چرخ محرک سنگین را می توان برقرار کرد که باید گفت این خودرو به سیستم کمک سبک و سنگین مجهز است.

سانگ یانگ رکستون G4 به پیشرانه ۲ لیتری توربو جی.دی.آی با ۱۶ سوپاپ مجهز است که ۲۲۲ اسب بخار قدرت با گشتاور ۳۵۰ نیوتن متر تولید می کند که این توان از دور موتور ۱۵۰۰ در اختیار شما قرار دارد.


 رکستون جی4 در ایران هفته جاری رونمایی و معرفی می شود


 رکستون جی4 در ایران هفته جاری رونمایی و معرفی می شود