رنجروور سندرینگهام ادیشن، گرامیداشت ۵ سال حضور اوورفینچ در آمریکا

لندروور رنجروور به خاطر حضور رقبای سرسختی همچون بنتلی بنتایگا و رولزرویس کولینان اندکی به حاشیه رانده شده است.

اگرچه این خودروساز بریتانیایی در حال کار روی نسل جدید رنجروور است اما شرکت اوورفینچ از نسخه سفارشی سندرینگهام ادیشن که بر پایه نسخه کنونی و طویل‌تر رنجروور اتوبیوگرافی شکل گرفته رونمایی کرده است.

رنجروور سندرینگهام ادیشن که برای گرامیداشت پنجمین سالگرد حضور اوورفینچ در آمریکای شمالی معرفی شده از کیت بدنه فیبر کربنی سود می‌برد. این کیت شامل سپر جلوی اسپورت تر با ورودی‌های هوای بزرگ‌تر و دیلایت های LED است. از دیگر ویژگی‌های این قدبلند لوکس می‌توان به جلوپنجره فیبر کربنی، ورودی‌های هوای فیبر کربنی روی گلگیرها و رینگ‌های ۲۲ اینچی آلیاژی اشاره کرد.

اما تغییرات شاسی‌بلند لوکس رنجروور به همین‌جا ختم نمی‌شود زیرا سندرینگهام ادیشن به اسپویلر فیبر کربنی و سپر عقب اسپورت با دیفیوزری گیراتر هم مجهز شده است. این خودرو همچنین از سیستم اگزوز از جنس فولاد ضدزنگ و رنگ بدنه مشکی نبولا سود می‌برد.

اگرچه نسخه استاندارد رنجروور اتوبیوگرافی هم خودرویی لوکس است اما اوورفینچ با استفاده از چرم الماسی شکل و دوخت های متضاد در کابین این حالت را بهتر کرده است. همچنین پوشش داخلی سقف از جنس چرم بوده و عناصر متضاد هم بر جذابیت آن افزوده است.

تکمیل کننده تغییرات این خودرو کف‌پوش‌های سفارشی، رکاب‌های داخلی نورانی و برندهای اوورفینچ و صندلی‌های عقب انفرادی هستند.

تنها ۵ دستگاه از رنجروور اتوبیوگرافی سندرینگهام ادیشن اوورفینچ تولید خواهد شد و هر یک قیمت پایه ۳۱۵ هزار دلاری خواهد داشت. این قیمتی بالاست اما معاون اوورفینچ آمریکای شمالی می‌گوید:

این یک خودروی برجسته است که از نظر اشرافیت و ظرافت کاملاً به خود مطمئن است. زیبایی کلی این خودرو به منحصربه‌فرد بودن و برجستگی آن مربوط می‌شود.