جشنواره چوب کارلکس در کابین مرسدس AMG G63!

محصولات مرسدس-ای ام جی ترکیبی از بهترین اشرافیت مرسدس و پرفورمنس بازوی اسپورت آن هستند. این خودروها از متریال ارتقا یافته، تجهیزات بیشتر و قدرت زیاد زیر کاپوت سود می‌برند اما کارلکس دیزاین یک پله فراتر رفته و کابین یکی از این خودروهای اسطوره‌ای را دگرگون کرده است.

جدیدترین پروژه کارلکس دیزاین روی AMG G63 متمرکز بوده است. این خودرو G-Yachting لیمیتد ادیشن نام داشته و تیونر موردبحث می‌گوید آن را برای طرفداران اشرافیت و استایل قایق‌های لوکس ساخته است.

کارلکس چندین تصویر از بدنه نقره‌ای‌رنگ این خودرو را منتشر کرده و سریعاً آن چیزی که توجه را به خود جلب می‌کند رینگ‌های ۲۲ اینچی است. اگرچه ابهت از سر و روی این شاسی‌بلند می‌بارد اما آنچه واقعاً نظر ما را به خود جلب کرده کابین آن است.

این تیونر سطح بالا در کابین از طرح‌های دو رنگ ترکیبی خود استفاده کرده است. صندلی‌ها، پوشش داخلی سقف و کنسول مرکزی به رنگ سفید درآمده درحالی‌که داشبورد طرح نقره‌ای/خاکستری دارد. به این موارد باید چوب قهوه‌ای روشن روی فرمان، پانل درب‌ها و داشبورد را نیز اضافه کرد.

از دیگر ویژگی‌های کابین می‌توان به متریال قهوه‌ای تیره‌تر روی صندلی‌ها، پوشش سقف و داشبورد اشاره کرد. همچنین رنگ سفید متمایز دیگری هم به عنوان مکمل متریال تیره‌تر انتخاب شده است.

اگرچه کابین خودرو برجسته و متمایز از کار درآمده اما فضای بار پشت صندلی‌های ردیف دوم نیز با چوب کار شده و بسیار جذاب به نظر می‌رسد.

کارلکس قیمت پکیج جدید خود را منتشر نکرده اما بهای AMG G63 2020 استاندارد از ۱۵۶۴۵۰ دلار شروع می‌شود. این هیولا از پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو با قدرت ۵۷۷ اسب بخار و گشتاور ۸۵۰ نیوتون متر استفاده می‌کند. اگر این قدرت برای شما کافی نیست می‌توانید به دیگر تیونرها هم مراجعه کنید.