تغییرات لندروور دیسکاوری برای سال ۲۰۱۸
نسل جدید لندروور دیسکاوری که در سال ۲۰۱۶ جایگزین مدل قدیمی LR4 شده تنها یک سال سن دارد؛ اما این خودروساز بریتانیایی قبلاً برخی تغییرات در لیست آپشن های خودروی خود اعمال کرده است. این کمپانی امروز اعلام کرد که پیشرانه دیزلی ۳ لیتری جدیدی برای تریم SE به همراه ترمز خودکار استاندارد با تشخیص عابران پیاده در دسترس خواهند بود.

لندروور دیسکاوری
تریم SE استاندارد هم‌اکنون به همراه مدل‌های HSE و HSE لاکچری پیشرانه دیزلی Td6 را به عنوان آپشن ارائه می‌کند. پیشرانه مذکور قدرت ۲۴۵ اسب بخاری و گشتاور ۶۰۰ نیوتون متری داشته و به همان گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک موجود در نسخه‌های بنزینی متصل است.

لندروور دیسکاوری
اما تغییرات صورت گرفته در دیسکاوری ۲۰۱۸ باعث افزایش قیمت اندکی نیز شده است. تریم پایه SE هم‌اکنون ۲۱۰۰ دلار گران‌تر از مدل سال قبلی بوده و بهای آغازین آن ۵۲۰۹۰ دلار اعلام شده است. تریم های HSE و HSE لاکچری نیز ۱۵۴۰ دلار گران‌تر شده و مدل دیزلی SE نیز بهای ۵۴۰۹۰ دلاری دارد. گران‌ترین مدل دیزلی این خودرو نسخه HSE لاکچری با قیمت ۶۷۴۹۰ دلار است.

جدای از ارائه پیشرانه دیزلی Td6 برای تمامی تریم ها، پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری بنزینی دست‌خوش تغییر نشده است. این نسخه هنوز هم قدرت ۳۴۰ اسبی و گشتاور ۴۵۰ نیوتون متری داشته و ۹۵ درصد قطعات آن نسبت به مدل قبلی تغییر نکرده‌اند. تنها برخی تغییرات کوچک در کابین صورت گرفته است.

تمامی مدل‌های دیسکاوری هم‌اکنون به‌صورت استاندارد با ترمز خودکار و تشخص عابران پیاده‌ای عرضه می‌شوند که قبلاً به‌صورت آپشن در دسترس بودند. صفحه لمسی مرکزی خودرو نیز هم‌اکنون اندکی بزرگ‌تر بوده و هدآپ دیسپلی جدیدی نیز به‌صورت آپشن در دسترس می‌باشد. مدل پایه SE از صفحه لمسی ۱۰ اینچی استفاده می‌کند درحالی‌که تریم HSE دارای صفحه ۱۲٫۳ اینچی است.