ب‌ام‌و سری ۳ جدید با پکیج ارتقای AC اشنیتزر

همین حالا ب‌ام‌و سری ۳ جدید خود را تحویل گرفته و می‌خواهید در مقایسه با سایر نسخه‌های استاندارد این خودرو متمایز باشید؟!


اگر علاقه‌ای به قطعات M پرفورمنس کمپانی ندارید می‌توانید سری به گاراژ تیونر مشهور دنیای خودرو یعنی AC اشنیتزر بزنید که قطعات آن مختص این سدان لوکس آلمانی توسعه یافته‌اند. فعلاً این قطعات به‌صورت انفرادی در دسترس هستند اما تیونر باواریایی به زودی پکیج‌های متنوع و کلی‌ای را معرفی خواهد کرد.


AC اشنیتزر کار را با بدنه شروع کرده و چندین قطعه‌ی آئرودینامیکی همچون اسپلیتر جلو و رکاب‌های جانبی را برای مدل‌های مجهز به پکیج M اسپورت تدارک دیده است. فویل محافظ رکاب عقب به همراه نشان این تیونر نیز در دسترس است.


طیف وسیعی از رینگ‌های سبک‌وزن ۱۹ و ۲۰ اینچی با رنگ‌ها و طرح‌های گوناگون نیز در دسترس است. با حرکت به بخش عقب شاهد خروجی‌های اگزوز متمایز با ظاهر کربنی، کرومی و مشکی خواهید بود.


فعلاً AC اشنیتزر به قوای محرکه‌ی نسل جدید ب‌ام‌و سری ۳ دست نزده اما به‌صورت همزمان کیت کاهش ارتفاع سیستم تعلیق را ارائه می‌کند که این کیت باعث می‌شود ارتفاع خودرو ۲۰ میلی‌متر کاهش یابد.


همچون همیشه کابین نیز دست‌خوش تغییر شده و در آن شاهد مواردی همچون پدال شیفترها، استراحت گاه پا و نگه‌دارنده کلید از جنس آلومینیوم خواهید بود.


این کل پروژه‌ای است که فعلاً برای سری ۳ جدید ارائه شده اما قطعات بیشتری هم در آینده عرضه خواهد شد. از جمله قطعات جدید AC اشنیتزر که در آینده قابل سفارش خواهند بود می‌توان به خفه کن‌های اسپورت، سیستم تعلیق با ۳۰ میلی‌متر ارتفاع کمتر، عناصر اسپویلر جلو، اسپویلر عقب و… اشاره کرد.