بنتلی فلایینگ اسپور بلک لاین جدید، تجمل در حد اعلا!

بنتلی در حال معرفی پکیج بلک لاین برای فلایینگ اسپور جدید است. این پکیج طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها را در خود جای داده است. مشتریان همچنین می‌توانند بخش اعظم قطعات روشن بدنه را با تریم مشکی و تیره‌رنگ جایگزین کنند.


از جمله‌ی این موارد می‌توان به مجسمه‌ی مشهور فلایینگ B، پره‌های رادیاتور، جلوپنجره، محیط اطراف پنجره‌ها و بخش‌های پایینی سپر عقب و درب‌ها اشاره کرد. در چراغ‌های عقب، دستگیره‌های درب و خروجی‌های اگزوز نیز این تریم مشکی دیده می‌شود.


بنتلی فلایینگ اسپور بلک لاین جدید همچنین به‌صورت استاندارد از رینگ‌های ۲۱ اینچی سود برده و مشتریان می‌توانند رینگ‌های ۲۲ اینچی را هم سفارش دهند. برای این خودرو ۱۷ رنگ استاندارد بدنه وجود دارد که به ۱۳ رنگ دیگر قبلی اضافه می‌شوند.


بنتلی می‌خواهد موفقیت مدل کانتیننتال GT بلک لاین را تکرار کند. این نسخه از کانتیننتال GT حدود ۳۰ درصد از فروش کل این محصول از ابتدای سال تاکنون را به خود اختصاص داده است.


فلایینگ اسپور جدید مدعی است پیشرفته‌ترین گرند تورینگ اسپورت و لوکس در بازار بوده و حضور پرقدرت خود در جاده را با کیفیت کابین و تکنولوژی‌های پیشرفته ترکیب کرده است.


کابین دست‌ساز این خودرو دارای ۱۵ رنگ گوناگون و صفحه‌نمایش چرخشی است که می‌تواند از دید پنهان شود. این ویژگی اولین بار در کانتیننتال GT دیده شده است.


این خودرو که بر پایه‌ی شاسی جدیدی تولید شده برای اولین بار از سیستم فرمان پذیری چهار چرخ سود برده و دارای سیستم چهار چرخ محرک و سیستم تعلیق سواری دینامیک می‌باشد.


نیروبخش بنتلی فلایینگ اسپور هم پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر ۶ لیتری توئین توربو با قدرت ۶۲۶ اسب بخار و گشتاور ۹۰۰ نیوتون متر است. این پیشرانه با یک گیربکس ۸ سرعته دوکلاچه همکاری کرده و شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۳٫۷ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۳۳۳ کیلومتر در ساعتی دارد.


آپشن بلک لاین جدید در بریتانیا، اروپا و آمریکا قیمت ۳۵۵۰ پوند، ۳۵۵۰ یورو و ۴۷۳۵ دلاری دارد.