انتشار شایعاتی تازه از تویوتا سوپرای جدید

جدیدترین خودروی اسپرت تویوتا دارای قدرت ۳۳۵ اسب بخار و گشتاور ۳۳۲ فوت پوند خواهد بود.


 انتشار شایعاتی تازه از تویوتا سوپرای جدید

این خودروساز ژاپنی اخیرا تایید کرده است که یک کانسپت مسابقه ای را در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ رونمایی می کند که سوپرای جدید را نشان می دهد. گفته می شود این خودروی اسپرت نیروی خود را از موتور ۳٫۰ لیتری توربوشارژ شش خطی بی ام و با قدرت ۳۳۵ اسب بخار و گشتاور ۳۳۲ فوت پوند خواهد گرفت در حالی که وزن ۱۴۸۹ کیلوگرم دارد. این خودروی جدید در مقایسه با مدل قبلی خود ۵٫۴ اینچ کوچک تر، ۱٫۷ اینچ عریض تر و ۰٫۶ اینچ بلندتر است. فاصله بین دو محور این خودرو ۹۷٫۲ اینچ است که ۳٫۲ اینچی کوچک تر از سوپرای قبلی است.

اگر اخبار منتشر شده صحت داشته باشند، تویوتا سوپرا تنها با یک گیربکس اتوماتیک عرضه می شود اما بی ام و Z4 یک گیربکس دستی خواهد داشت. هم چنین گفته می شود سوپرا به صورت استاندارد با رینگ های ۱۷ اینچی و تایرهای ۲۲۵/۵۰ در جلو و ر در عقب عرضه خواهد شد. گمان می رود این خودرو حداقل در ایالات متحده با رینگ های ۱۸ یا ۱۹ اینچی ارائه شود.

لازم به ذکر است که این موارد فعلا در حد شایعه هستند و هنوز تویوتا هیچ چیزی را در این مورد تایید نکرده است. شاید ماه آینده اطلاعاتی در این مورد منتشر شود اما جزئیات نهایی تا زمان رونمایی مدل تولیدی این خودرو در اوایل سال ۲۰۱۹ اعلام نخواهد شد.


 انتشار شایعاتی تازه از تویوتا سوپرای جدید


 انتشار شایعاتی تازه از تویوتا سوپرای جدید