استون مارتین DBS سوپرلگرا تگ هور ادیشن، زیبای ۳۹۰ هزار دلاری!

استون مارتین جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری DBS سوپرلگرا تگ هور ادیشن را مشخص کرد. این خودرو در بریتانیا قیمت ۲۹۵ هزار پوندی (حدود ۳۸۹ هزار دلار) دارد.


تنها ۵۰ دستگاه از این خودرو ساخته خواهد شد و به همراه هر دستگاه از این خودرو یک ساعت ویژه‌ی تگ هور نیز ارائه خواهد شد. ساعت DBS ادیشن کررا هور ۰۲ دارای ظاهر چندضلعی برای هماهنگی با جلوپنجره‌ی DBS بوده و بند چرمی خاص آن ما را به یاد پوشش چرم استون مارتین می‌اندازد.


ساعت تگ هور نیز همانند خودرو دارای عناصر قرمز رنگ برای همخوانی با دوخت روی صندلی‌هایی با جنس آلکانترا و همچنین کالیپرهای ترمز و عناصر و قرمز روی دیواره لاستیک‌ها می‌باشد.


معاون برند و ارتباطات تگ هور درباره‌ی این همکاری اظهار داشته است:

تگ هور با خلاقیت آوانگارد گره خورده و ما همیشه به دنبال چالش‌ها و بهبود عملکرد بوده‌ایم. جدیدترین محصول ما حاصل همکاری با استون مارتین است، محصولی که یک شاهکار اسپورت می‌باشد و ویترینی فوق‌العاده از تعهد ماست. با معرفی استون مارتین DBS سوپرلگرا تگ هور ادیشن ما به سطح جدیدی در همکاری با دیگران رسیدیم و به لوگوی تگ هور افتخار می‌کنیم.


این خودرو به لطف رنگ مشکی موناکو، سقف فیبر کربنی، آینه‌ها، ورودی‌های هوا و اسپلیتر و اسپویلر تیره متمایز می‌شود. رینگ‌های ۲۱ اینچی ساتین مشکی به همراه لاستیک‌های پیرلی پی زیرو نیز در زیر خودرو دیده می‌شوند. لوگوی تگ هور روی گلگیر نیز باعث تمایز هرچه بیشتر DBS سوپرلگرا تگ هور ادیشن می‌شود.


در داخل کابین هم صندلی‌های پوشیده از چرم و آلکانترا با دوخت‌های قرمز و عناصر فیبر کربنی و کروم تیره خودنمایی می‌کنند.

معاون استون مارتین نیز گفته است:

به محض اینکه همکاری با تگ هور شکل گرفت ایده‌ی تولید محصولی سفارشی که نشان‌دهنده‌ی ویژگی‌های هر دو برند باشد به ذهن خطور کرد. هر دو برند اهمیت هنر و صنعت و طراحی‌های زیبا را می‌دانند.


گفته شده تمامی ۵۰ دستگاه تولیدی توسط اندی پالمر مدیرعامل استون مارتین بررسی خواهند شد و سپس از کارخانه بیرون خواهند رفت.